24 Ağustos 2019 Cumartesi

Keep Calm And Go Shopping | Sivil Hayat OUT İş Hayatı IN.


Son zamanlarda aşırı yoğun bir programın içerisinde sıkışmış kalmış durumdayım. Uğrayamadım yine. Ama daha acı olan ne biliyor musunuz ? Antalya'da yaşıyorum ve hala denize giremedim. Yoğunluk , yorgunluk ve inanın vakitsizlik. Nasıl ya dediğinizi duyar gibiyim . Öyle valla durum bu! 

Bu zamansızlıkta alışveriş yapmayı çok seven ben artık sadece ONLINE olarak bu eylemi gerçekleştiriyorum. Sivil hayatı unuttuğumdan aldıklarım da hep iş için oluyor. E iş yerinde de sabit renklerle takılıyoruz ( siyah, beyaz ,lacivert ) Anlayacağınız sabit renkli bir hayattayım şu aralar. Yine de alınca bir şeyler ve renk sabitte olsa tarzım BEN olunca mutlu oluyorum. :)

Gelelim neler neler almışım ;


ZARA online hizmetinden gerçekten memnunum ! Zamanında-erken kargo , mağaza içinde mıncıklanarak , yerlere atılmamış , derisi kırılmamış , fondöten olmamış yani haşatı çıkmamış ürün servisi ... Çünkü inanın önceden indirim zamanı alacağım üründen mağazada görünce soğuyordum. Almadan çıkıyordum ! Şimdi iş çok temiz ve özenli oluyor. 

TRENDYOL - HOTİÇ butiği ise beni hiç yarı yolda bırakmadı. Gerçekten kaliteli bir marka. İndirim zamanı ise tam bir bal alışveriş imkanı sunuyor.


spor ayakkabı | hotiç
topuklu ayakkabı | hotiç
babetler | zara- kids (indirim)
büzgülü çanta | zara-kadın (yeni sezon)

Herkese mutlu  hafta sonu diliyorum :**

2 yorum:

  1. Ne kadar güzel şeyler almışsın yalnız, hepsini çok sevdim! Ama babetlere ayrıca bayıldım! 35 giyen bir kimse olarak ben de bakacağım :))) Antalya'da olup d denize girememene inanırım; çünkü insan, vakti de darsa, elinin altında sürekli olan şeyleri yapmayı erteleme eğiliminde :) Umarım biraz daha hale yola girer yaşamın. Çok sevgiler!

    YanıtlaSil
  2. Yaa beğenmene çok sevindim başak ! Geldin gittin seninle konuşamadık , plan yapamadık :/ İçimde kaldı :( Denizi özledim ama izlemeyi bile özledim ve inşallah yoluna girer yaşamım inşallah.... Öpüyorum çok :***

    YanıtlaSil