15 Temmuz 2019 Pazartesi

LookBook | Tembelliği üstüme geçirdim ; çıktım kombini.


Jean ve tek parça kıyafetinizin altına ne ayakkabı giyseniz giyin , nasıl bir çanta takarsanız takın gideri olur . Hatta tarz bile olup çıkmışsınızdır ; haberiniz yoktur :) Tamam abarttım ama jean olan her şey o kadar kurtarıcı ki günlük hayatımda ne kadar övsem az. Her şeyin jean i mevcut dolabımda :)


Gömlek elbiseleri hep çok sevdim fakat yapı itibari ile diğer kumaşlarla yapılan bu tarz elbiseler  iç gösterdiğinden içinize astar giymek zorunda kalabilirsiniz. Jean tercih edin kafa rahat salının. Point point :)  Elbisem ; MANGO


 Bazı günler böyle uğraşasım yoksa ama yinede özenli görünmek istiyorsam elimin gittiği tarz budur. Mini de olsa topuklu bir ayakkabı ; duruşu zarifleştirirdi bana göre . Rengi çok belli değil ama açık mavi :) Ayakkabım ; TRENDYOLMİLLA.

Pazartesimiz evde geçince enerjimiz yerinde diyeceğim ama şu merkür retsosu , ay tutulması yazılarının etkisi altına girdim. Kafam dağılsın diye buraya koştum ; giyim kuşamdan bahsettim. Buluşur muyuz burada ? Siz de ne var ne yok ? Bu arada burcum ; akrep.  Yicem kafayı ; tövbe bismillah. Herkese mutlu ama gerçek anlamda da huzurlu , sorunsuz bir hafta diliyorum. :)

4 yorum:

 1. Ben de bu aralar kafayı trendyol'a takmış durumdayım, sonumuz hayrolsun :D

  YanıtlaSil
 2. Aynen katılıyorum, jean her şey kurtarıcıdır! Elbise daha da kurtarıcıdır. Jean elbise efsanedir :)))) Benim de pazar canım sıkkındı ama dün iyiydim, bugün de keyifli başladı çok şükür. Mutlu bir hafta olsun!!! Öperim!!!!

  YanıtlaSil
 3. bence de gayet rahat ve de şık bir kombin...

  YanıtlaSil
 4. ay nasıl yani etkilendin mi tutulmadan felaaan :)

  YanıtlaSil