18 Eylül 2017 Pazartesi

Varsın ne olacaksa olsun.


Zor oluyor son zamanlarda her şey.  Bundandır uzaklaşışım her yerden. 


Şurada bulunduğum gün ; koca bir Ah ! Önüm arkam sağım solum kibir. Sobelediğim insanlar vah halinize vah.


İnceldiği yerden kopsun ! Kaç kez kurarız şu cümleyi hayatta ?  Kaç kişi ya da ne bize bu cümleyi kurdurtabilir. Varsın kopsun dedi. Kopacak dedim. Nasip.


Biraz daha sabır biraz daha dayanma gücü. Doğa neyseki bedava huzur dağıtıyor.


İnşallah her şey çok güzel olacak. 

8 yorum:

 1. Her şey sizin için güzel olur inşallah, çok güzel bir yer.. Hele deniz muhteşem gözüküyor.
  İnsanı iyileştiren şey doğa, toprak, ağaçlar, deniz...
  Sevgiyle kalın

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. İnşallah ^_^

   Kesinlikle öyle doğa gerçekten ilaç ; alıp götürüyor insanı :)

   Sevgiler :*

   Sil
 2. İnşallah sabrının sonu selamet olur canım Allah güzel yerlere gelmeyi nasip etsin bir yandan işsizlik zor diye yakınırken bir yandan da çalışmaya başlayınca çalıştığım yerden memnun olmuyorum bende bazen diyorum ki " bende mi bir sorun var ?" 8 yıla yakın bi fiil çalışma hayatından sonra o kadar seçici davranıyorum ki sonra diyorum " şımarıklık mı acaba benimki" . Of bilmiyorum valla bende hala işsizim gönlüme göre iş bulamıyorum..

  Fotoğrafların çok iç açıcı içim açıldı cidden :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Karmakarışık duygular :)

   Seçici olmakta fayda var kuzu brn çok pişmanım ve hala ne bekliyorum istifa için kendimi anlamıyorum. Mutsuzluktan ölücem o derece kötüyüm :/

   Yaşadığım şehir böyle olmasa içimi açmasa üstesinden gelemeyeceğim belki de ;)

   Sil
  2. " insan sevdiği işi yapmalı "sözü ne kadar doğru değil mi ? Bende o 1 ay çalıştığımda o kadar mutsuzdum ki o kadar huzursuzdum ki anlatamam sonra düşündüm huzurum mu önemli çalışmak para kazanmak mı ? Tabii ki ikisi de önemli ama bana kalırsa huzurum her şeyin üstünde..1 ay çalıştım ya istediğim iş değil , çok yoruluyordum , Serhat bana yardımcı olmuyordu her şeyi tek başına yaptıktan sonra dedim ki " ben neden mükemmel olmaya çalışıyorum " İstanbul şartlarında tek maaşla geçinmek zor evimde kötü ama diyorum ki " madem böyle Serhat baksın artık bana , kafama göre iş bulamıyorum , bana destek de olmuyor neden kendimi yıpratıyorum ki huzurum olmadıktan sonra param da olmasın " dedim. Evet belki Serhat destek olsa bana , ne bilim bi akşam da " boşver bugün yemek yapma gidelim bir yerlerde yiyelim " falan dese o zaman sıkardım kendimi ama sonra ne gerek var dedim sanki buraya dertleşmek için gelmişim gibi oldu:) Bir de şu var 1.5 yıllık evliyim neredeyse çoğu firma bana çocuk yapacak mısınız , çocuk yapmayacağınızın garantisini verebilir misiniz falan diyor artık insan soğuyor ya en son çocuk yapıp öyle işe başlayacağım artık:)

   Sil
  3. Yaa kıyamam baya dolmuşsun kuzummmm :( Ama anlattığın tüm noktalarda haklısın eşinin desteği çok önemli gerçekten. Elleme baksın öyle evde yıpran işde yıpran e nerde kocanın sefası ??? Ben dayanmaya çalışıyorum çünkü eve geldiğimde çamaşırım makinaya atılmış yada dolu bulaşık makinası boşaltılmış oluyor eşimden başka kimse yok antalyada belkide bunun farkında o yüzden bana böyle destek. Bir ay daha destek olayım maddi olarak diyorum bende elimdrn başka ne gelicek ki ama istifa edeceğim kesin çünkü gece 12 saat çalışmaya dayanamıyorum. Eşimde istifa et diyor huzursuz ve mutsuzsun diyor. Öyle kuzum iş ömrümü yiyor şuan ama sabır sabır....sende nasıl mutlu olucaksan gerçekten ki o çocuk olayı bndede mevcuttu :))) yap çocuk kreş zamanı iş bakarsın boşver :)

   Sil
 3. Yanıtlar
  1. Deeeep !!! dönüşüm yakınnnn yazılarını çok merak ediyorummmm :)

   Sil