16 Nisan 2017 Pazar

15042017|Macera aramışlardı.


Gül gibi geçen haftasonlarımız vardı ya diken gibi battı bu sefer haftasonu bize :)))) Uzun bir zamandan sonra sevdiceğim cumartesi evde ve hava durumu haftaya perşembeye kadar yağış gösteriyordu ve tek güneşli gün cumartesi idi. Değerlendirelim istedik ve Uçansu şelalesine gidelim dedik. Gidebildik mi ?


Gidiyorduk son 20 km miz falan kalmıştı fakat biz yanlış yola sapmışız (yandex sağolsun) üstüne birde arabamız çamura battı. Köylü yok , yerleşim yeri yok . Hemen bir tanıdığımıza konum atıp jandarmaya ulaştık . Jandarma muhtara , muhtar traktör sahibi olan bir köylüye derken 5 saat sonunda bukunduk ve mahsur kaldığımız yerden 5 dk da kurtarıldık. Bu da böyle bir anı oldu. Soranlara macera arıyorduk dedik. O kadar güzel haftasonları geçirdim ki bu da nazarı olsun . Uçansuyu deli gibi merak ediyorum ama güneşin tepemizde olduğu günde şelalede yüzmek için gideceğim. Yani bu aylar çok yanlış bir seçim olurmuştu. Oldu da zaten :))))


Hiç unutmayacağım bir deneyim ve deli gibi yorgunluğumun üstüne bir de hasta olan özgüş şuan yatarak evde geçiriyordu güzelim pazar gününü.
Tabi oy kullanmayı unutmuyoruz !!!!!! sosyal mesajını da çakıp mutlu pazarlar diliyorum.


12 yorum:

 1. Ay geçmiş olsun. Biz bir kere biyere gidecektik mesafe çok yakındı ama yandex bizi Avrupa yakasına geçirdi 😂

  YanıtlaSil
 2. Aboooo güzelim arabaya nolmuş öyle. Yandex sagolsun biz de Tuzgölü sonrası Kayseri'ye dönerken çıkmaz yola saplanmıştık :D Yandexe güven olmuyyy

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Şuan tertemiz, bebek gibi şükür bu da geldi geçti :)

   Sil
 3. Oyyy çok geçmiş olsun!!! Allahtan konum atacak kadar internet çekiyormuş. Yüzmeye gittiğinde yazını okuruz artık, öperim!

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ah başak o konumu atacak yeri bulana kadar canımız çıktı hala bacaklarımda derman yok dayak yemiş gibiyim. :)

   Sil
 4. Ya cok gecmis olsun, kötü olmus! Özlemisim yazilarini :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Bende seni özlediiiim ^_^

   Çok teşekkğrler canım ; geçti gittii.

   Sil
 5. Gülsem mi üzülsem mi bilemedim ki halinize canım , filmlerdeki gibi olmuş düşünsene bir de telefonlarınızın şarjı bitiyor kalıyorsunuz orada :) Aman Allah korusun. Nazar , nazar Allah kem gözlerden korusun.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Geçti kuzum ya bizde bi aa güldük , sinirlendik ve o filmlerdeki gibi şarj bitiyor canım. Kurtarıldık 2 dk sonra tüm telefonlar bitti :)))))))

   Sil
 6. Aaaa:-O çok geçmiş olsun canım cidden baya atraksiyonlu bi gün olmuş

  YanıtlaSil