27 Eylül 2016 Salı

#BrideToBe ❤ | Kına ıvır zıvırlarında son durum.


Günün ikinci buluşmasına hoşgeldiniz. Eksikler biter gibi oluyor sonra her kafadan bir ses çıkıyor ve eksik çıkıyor . Tef sayısını artırdım; onlar normal sıradan tefler ŞU postumda da bahsetmiştim. Kendime ait farklı olsun istemiştim hatta ŞURADA ki postumda bahsetmiştim.Özel çizimli teflerden istiyordum ama bir türlü fırsat bulamadım sipariş veremedim. Bende böyle çiçekli aldım. Çoooook içime sindi. (25 tl)Sonra aklımıza iğne ve iğnelik geldi.  Ararken ararken nereye girsek bu tarz iğnelikler vardı. Bende tefime uysun diye bunu aldım çıktım. Piyasada bu işlerin bir tarzı var :) ( 10 tl)


Geri kalan teferruatlarda ise bu boyuna asılan takı için gerekli şeyler vardı. Onları da tamamladıktan sonra eksik kalmadı dedik ama mum almayı unutmuşuz. Aman dedim herhangi bir marketten alalım yeter :) (5tl)


Bir yandan çok şükür iyi ama bir yandan gerçekten aşırı yıpratıcı bir dönem geçirdim her şey kendi çapında önce zorladı sonra kolayladı. İnşallah güzelce , hayırlısıyla atlatırım şu günleri sonra konuşacak çok şey var. Düğünden sonra görüşmek üzere kendinize iyi bakın #bridetobe etiketli yazılarımın sonu bu post olsun .

İyi geceler :*

3 yorum:

 1. Kuzum galiba Kerime blogdan bu kez ilk defa bilmediği bişey okusun dedin?? :D
  Herşey şahane.. Yıpratıcı dönemde yanında olmak paha biçilmez :D Sonrasında evine gelip kafanı şişirmeyi umuyorum :D

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :))
   Son postum kuzum . Kına düğün atlatılır sonra kendimi toparlayınca döneceğim buraya :) Varlığın paha biçilemez kuzucummm. İnşallah inşallah ❤

   Sil
 2. Yaa anlat hadi kına düğün balayı filan nasıldı merak ediyorum bütün güzellikler seninle olsun tatlım öpüyorum ❤

  YanıtlaSil