19 Ocak 2016 Salı

Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü

Uzun zamandır annemin dilinde olan  ; Scholl Velvet Smooth Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü aletini Fikri Mühim sayesinde deneyimlemiş bulunuyoruz. Fikri Mühim ürünü öyle güzel bir zamanda elimize ulaştırdı ki ; annem için tam bir sürpriz oldu. Onun dilinde benim aklımda olan ayak törpüsünü doğum gününde kendisine hediye etmiş oldum :)
Nice mutlu , sağlıklı , huzurlu senelere annem !


Ürün ağzı büzgülü kaliteli keten bir kumaş içinde yer alıyor . Bu paketlenme şekli özellikle hoşuma gitti çünkü tatillerde valimizde rahatlıkla muhafaza edebiliriz. Biliyorsunuz ki yazın açık ayakkabıları tercih ediyoruz ve ayaklarımız daha fazla kuruyup , yarılmalar oluşabiliyor bu yüzden böyle bir ürünü yanımızda taşımak çok büyük rahatlık sağlayacaktır hepimize :)


Paketin içinde ;

- Scholl Velvet Express Pedi Elektronik Ayak Törpüsü Elmas Taneleri 
- Projenin nasıl işlendiğini anlatan kılavuz
- Proje ile ilgili mektup
- Arkadaşlarımız için 5 tanıtıcı broşür 


Ürün bize kadifemsi yumuşaklık vaat ediyor.
 Zengin mineral içeriği sayesinde cildi güçlendirdiğini , ölü tabakadan arındırdığını , başlığının 360 derece döndüğünü  , her deriye uygun 3 farklı sertlik seçeneği ( az-orta - çok sert deriler ) ile istediğiniz anda bu kadifemsi yumuşaklığa sahip olacaksınız diyor.  

Ürün önce mavi renkle piyasaya sürülmüştü şuan elmas tanecikli pembe versiyonu ile karşımızda. Eski usul ponza taşı yerine yeni bir alternatif sunuyorlar. 

Kullanıcı yorumumuza gelirsek ;

-Cilde temas etmeden çıkardığı ses normal bir epilasyon aletinin sesi fakat cilde değdi anda garip bir sesle çalışıyor. Bu arada ürün 4 adet pil ile çalışıyor.
- Banyo sonrası ya da öncesi kuru ayaklarınıza uyguluyorsunuz.
-Ölü derilere  gerçekten elveda hemde ilk kullanımda . Bir avuç kum gibi ölü deri attık .
-Bizdeki başlık ne bilmiyorum ama annemin ayağı kuru ve orta derecede yarıktı. Annemde gördüğümüz etki öyle hemen ilk kullanmada yumuşaklık yoktu sadece ölü deriden arındırdığı için pürüzsüzleştirdi. Kullanımdan sonra nemlendirici sürdüğünüzde kuru olmayan , tertemiz , sağlıklı ayaklara merhaba diyorsunuz . Burada kullandığınız nemlendiricinin de önemi büyük çünkü alet ayağınızı ölü derilerden arındırarak kaymak gibi yapıyor ama kuruluğu için nemlendirici şart. Annem için pratik bir çözüm oldu sonuçtan da memnun. Çok kuru ve ciddi yarıklı ayaklarda ne derece etkilidir bilmiyorum ! Sanırım bu aşamada o 3 alternatifli başlıklar devreye giriyor.

@fikrimühim ve @schollturkiye hesaplarına girerek diğer kullanıcıların olumlu - olumsuz yorumları ile daha geniş bir fikir edinebilirsiniz.
2 yorum: