30 Eylül 2012 Pazar

cumartesi günlüğü

 
cumartesi günü güne çok erken başladım. ilk önce sevgilime gittim güzel bir kahvaltı yaptım sonra oradan kentpark - cepa gezmesi niyetiyle yollara düştük , zamanım kısıtlı 3 gibi evde olmam gerekiyor çünkü yola çıkacağız. Neyse gezeceğimiz yere vardık ilk işimiz benim okuma kitabım alınacak. D&R 'a girdik , girince benim oradan çıkmam mümkün mü ? hayııır !! kitap falan hak getire .Okadar güzel şeyler var ki kendimi kaybettim. benim en şirin bulduğum şey ise üzerinde isimlerin yazılı olduğu ve o isimlerin karakteristik özellikleriyle özleştirdikleri dinazorlu kumbaralar :) ben kendi adımı buldum!!
 
 
 
yaratıcı ve özgürüm ! evrendeki en sevimli pençelerde bende ona göre :)))
 
sonra amacımızı hatırlatıd ve midtermde sorumlu olduğum kitabı uzun uğraşlar sonucu bulduk! okumaya başlandı bile :
 
 
neyse sonra bol bol gezmek için enerji toplamaya karar verdik ;
 
 
bu arada siyah çanta arayışındaki mudoyu eledim gençler haklısınız hem indirim zamanı gayet düşer hemde çok klasik yani o bekleyebilir. ayrıca ona benzer mango çantam olduğu içinde şu an gereksiz bir model olarak gördüm. Zara dakileride inceleyeceğim çoğunluk 2-3 te idi :) teşekkürler ilginize :)
 
 
ondan sorası gezmeler , bir şeyler bulup sevgiliye beğendirememeler , onun benim kararsızlıklarım sonucunda ona rağmen yürü gidiyoruz t-box daki ceketi alacağım diyip gittiğimde satılmış olması, afralarım tafralarım sevgiliye.. sonra eve dönüş yolu :)
eve girer girmezde yola tekrar çıkmam bir oldu ! yorgunuuuuuum ...
 
 
beypazarına gidiyoruuuz :)
 
fotoğrafları düzenleyince yayınlayacağım inşallah karışık kuruşuk herkesdekileri toplayıp ortaya birşeyler çıkarırım :)
 
pazarınız güzel geçsin gençler , kendini her zaman genç hissedenler ! darısıda başıma inşallah :)


9 yorum:

 1. Keyifli bir pooooost :)XOXO

  http://berry-dew.blogspot.com/

  YanıtlaSil
 2. senden cumartesi ses seda çıkmayınca meraklandım, dedim bu kız nerede yahu:) inan senle D&R'a gitmeliyiz, bizi oradan kimse çıkartamaz sanırım:) bayıldım o dinazorlara:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. dolu dolu bir cumartesiydi canım ya :)) aynen aynen gidelimmm

   Sil
 3. such a great road trip, so glad I clicked on your comment that led me back to your blog, and oh yeah I totes followed you since your posts' contents are info and image juicy so expect to be seeing some regular comments from me, you don't have to follow me back don't worry. I've just featured in The Fashion Network, it's my biggest one yet since my blog's not even a year old. I'd appreciate it if you'd take the time to tell me what you think and check it out, my answers are quite interesting ;)

  xx The Provoker
  http://www.the-provoker.com/2012/09/feature-fashion-network.html

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. wooow nathan ! congrats :)) and thank you !

   Sil
 4. en guzel seydır huzurlu hafta sonları merakla beklıyorum cantanı bakalım ne alacaksın zaten bız bayanlar alısvers olsunda yetercıyız:)

  YanıtlaSil
 5. Dinazorlu kumbaralar harikaymış! :) yollara düşmek istedim bu posttan sonra, araba yolculukları başlı başına mutlu ediyor beni. Mc Flurry’e de hayır demezdim doğrusu :)

  YanıtlaSil
 6. İsmin güzelmiş anlamı da aynı şekilde(tabii anlamıysa) :)

  YanıtlaSil